WODOWANIE KSIĄŻKI TOMASZA MARACEWICZA

NEWS
WODOWANIE ZAPROSZENIE

SYMBOLE NASZYCH MARZEŃ
Stulecie polskich żaglowców 1921-2021 – Opowieść o statkach i kapitanach

Sto lat polskich żaglowców opisane w pasjonujący sposób przez doświadczonego oficera Daru Młodzieży i autora wielu książek żeglarskich i harcerskich. Od pierwszych podróży „Lwowa” aż po żeglugę „w czasach zarazy”. Autor obficie korzysta ze swego niezwykłego daru opowiadania historii, przeplata je anegdotami, ciekawostkami, biogramami. Nie pomija niczego, co dla miłośników żeglarstwa może być ciekawe i frapujące. Do tego ponad 400 wysokiej jakości, często unikatowych ilustracji i piękna szata graficzna. Uczta dla żeglarzy i miłośników morza.
Z przedmowy Andrzeja Szlemińskiego: Chwała Autorowi za podjęcie trudu dotarcia do rozmaitych źródeł i udostępnienie nam rezultatów tej pracy. W efekcie dostaliśmy do rąk nie tylko frapującą opowieść, ale również rodzaj encyklopedii tematycznej, do której będziemy wracać przy różnych okazjach. Uważny i wrażliwy, jak również znający morze i żaglowce czytelnik z pewnością zauważy, że w całej opowieści przewija się jeden znaczący aspekt. Jest to oczywiście wychowawcza, a przede wszystkim kształtująca charakter młodych ludzi, chociaż nie tylko młodych, rola uczestnictwa w rejsie na żaglowcu szkolnym.
Zachęcamy do bliższego poznania tej wyjątkowej książki!

Kontakt:
Tomasz Maracewicz (autor, dostępny pomiędzy 20-30 maja): tel. 605 308 535, email: tomasz.maracewicz @gmail.com,
Jarosław Błoniarz (wydawca): tel. 601 321 844, email: fundacja @jakobstaf.pl

Fragmenty książki, recenzje oraz inne informacje można znaleźć na stronie książki na Facebook’u – Symbole Naszych Marzeń oraz na www.jakobstaf.pl/wydawnictwa/symbole-naszych-marzen

WODOWANIE OBWOLUTA