; SKŻW Gdynia - News

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kalendarz

<< Lipiec 2019 >>
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Statystyki

Stowarzyszenie jest już obecne w serwisie twitter

Stowarzyszenie jest już obecne w serwisie twitter

SKŻW w Gdyni jest już obecne w serwisie Twitter pod tagiem @SKZWGdynia

Proszę o obserwowanie profilu jak również re-tłitowanie wiadomości.

 

Akces do serwisu społecznościowego Twitter obecnie, jak i Facebook wcześniej, jest podyktowany koniecznością dotarcia do szerszego grona osób, którym bliskie są wartości ujęte w Statucie Stowarzyszenia.

 

 

Sebastian

Ocalić od zapomnienia

Ocalić od zapomnienia

"Ocalić od zapomnienia" - szczegóły w informacji naszych dwóch kolegów kapitanów tutaj

Pomnik dla Kapitana Kapitanów

Pomnik dla Kapitana Kapitanów

Zachęcamy do przeczytania artykułu http://www.24kurier.pl/akcje-kuriera/kurier-morski/pomnik-dla-kapitana-kapitanow/ Sczecińskiego Kuriera Morskiego "Pomnik dla Kapitana Kapitanów",  który znajduje sie tutaj

Kapitan statku morskiego jako fenomen prawny.

Aktualności

Serdecznie zapraszam do przeczytania artykułu dr Macieja Kijowskiego "Kapitan statku morskiego jako fenomen prawny" znajdującego się w sekcji artykuły-wieści naszej strony. Artykuł jest częścią pracy pod redakcją dr. hab Piotra Szreniawskiego "Hierarchia i dialog" zamieszczonej pod adresem https://pl.scribd.com/document/339832312/Hierarchia-i-dialog której lekturę polecam chętnym.

 

Grzegorz

Minister powołał przewodniczącego CMKE

Minister powołał przewodniczącego CMKE

Nasz kolega Kapitan Piotr członek SKŻW został przewodniczącym CMKE - Gratulujemy !!!

 

Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej powołał kapitana żeglugi wielkiej Piotra Bidzińskiego na stanowisko przewodniczącego Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej.

Piotr Bidziński urodził się 16 marca 1960 w Krakowie, jest absolwentem Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest inżynierem nawigatorem po studiach inżynierskich na kierunku transport morski w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni, ukończył również podyplomowe studium handlu zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim.

Kapitan Piotr Bidziński posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na statkach bander polskich i zagranicznych, na których pełnił obowiązki na stanowiskach od marynarza do kapitana. Od 2009 roku pełnił funkcję zastępcy kapitana Portu Gdańsk a od 2014 roku zajmuje stanowisko zastępcy przewodniczącego Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej w Gdyni. rel (MGMiŻŚ)

Wygenerowano w sekund: 0.01
4,163,080 unikalne wizyty